Współpraca

DLA SKLEPÓW

Jeżeli nie ma Cię jeszcze w naszym Serwisie, a prowadzisz sklep online o tematyce modowej, serdecznie zapraszamy.

→ To takie proste
Wszystko, co musisz zrobić, to przesłać nam wiadomość na adres marketing@defashion.pl, a my się z Tobą skontaktujemy, w celu ustalenia warunków współpracy.

→ Oto, co zyskasz
Dzięki współpracy z Serwisem DeFashion, zyskasz szersze grono potencjalnych nabywców, Twoja sprzedaż ma szanse wzrosnąć, ponieważ Twoja oferta dotrze do większej ilości zainteresowanych nią osób.

Nasz zespół przykłada dużą wagę do szczegółów, wyglądu i rzetelnych informacji, więc Twoja oferta trafi w odpowiednie ręce, ręce, które o nią odpowiednio zadbają i wyeksponują ją we właściwy sposób.

Stań się częścią DeFashion już dziś.
Pokaż swoją ofertę, zdobądź nowych klientów, zarabiaj z DeFashion.


DLA BLOGERÓW

 

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, bardzo prosimy o kontakt pod podanym adresem mailowym. Nasz zespół prześle do Ciebie naszą ofertę, a także chętnie pozna Twoje propozycje.

W związku z profilem Serwisu, do tej współpracy zapraszamy tylko blogi o tematyce modowej.

Ponieważ Serwis z założenia przygotowany i przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, zapraszamy do współpracy i jednych i drugich autorów. Jeżeli tematyką, w której się poruszasz, jest moda dziecięca, również zapraszamy Cię do współpracy.

 


WSPÓŁPRACA

Chcesz z nami współpracować, napisz. Chętnie poznamy Twoje propozycje i pomysły, jesteśmy otwarci na nowe możliwości i znajomości. Odpowiemy na każdą wiadomość.

E-mail kontaktowy

marketing@defashion.pl