Garderoba idealna czyli jak stworzyć kolekcję ubrań na każdą okazję

Garderoba idealna czyli jak stworzyć kolekcję ubrań na każdą okazję

Według utartych stereotypów kobiety nigdy nie mają się w co ubrać. Postanawiamy obalić ten mit i podpowiedzieć, jak w prosty sposób stworzyć garderobę idealną.

 

Garderoba idealna czyli jaka?

Mówiąc o garderobie idealnej nie mamy na myśli najmodniejszych trendów czy wyłącznie markowych ciuchów. Idealna garderoba ma co najmniej kilka znaczeń. Po pierwsze – to odzież z pomocą, której bez trudu stworzysz stylizację na każdą okazję. Wbrew pozorom jest to możliwe i wcale nie musisz podążać na obecnymi trendami. Idealna garderoba to również taka, w której panuje … ład. Problemem większości kobiet nie jest to, że nie ma w ich szafie nic, co by pasowało na daną okazję, tylko nieład, w którym ciężko im się odnaleźć. Ponadto taka szafa powinna być bardzo osobista.

Oznacza to, że najlepiej jest, gdy nie współdzielimy naszej garderoby z nikim innym i mamy do niej dostęp tylko my. Wtedy łatwiej też o zaprowadzenie w niej porządku. I wreszcie po czwarte – w takiej szafie powinny dominować kolory, wzory czy fasony, które najlepiej pasują do jej właścicielki. Kreacje – zarówno te codzienne, jak i na wyjątkowe okazje – powinny mieć zawsze „coś naszego” czyli taki element, który najbardziej określa nasz charakter lub chociażby nastrój.

 

Jak powinna wyglądać garderoba idealna?

Jej stworzenie jest banalnie proste. Wystarczy, że znajdą się w niej następujące elementy:

  • biały i czarny T-shirt – z jego pomocą możesz stworzyć nawet kreację do biura;
  • czarne spodnie – uniwersalny dodatek do każdego rodzaju stroju;
  • biała koszula – wbrew obiegowym opiniom, to nie tylko element eleganckiej kreacji, ale również sposób na stworzenie pełnego luzu,a nawet seksapilu looku;
  • mała czarna – możesz w niej iść na randkę, ale i błysnąć w klubie czy na zakupach z koleżankami;
  • beżowy lub czarny cardigan – ten rodzaj swetra to nie tylko element zimowej kreacji, ale także dodatek, z pomocą którego szybko stworzysz strój do pracy, bardziej wyjściowy czy na miasto;
  • prosta biżuteria – która podkreśli Twój kobiecy dobry smak i styl.

 

Gdzie znaleźć te wszystkie potrzebne rzeczy?

Już wiesz, jak powinna wyglądać Twoja idealna szafa, w której – wbrew utartym stereotypom – znajdziesz elementy kreacji na każdą okazję. Teraz powiemy Ci, gdzie najlepiej kupić te wszystkie najpotrzebniejsze ciuchy. Masz dwa wyjścia. Biegać po sklepach (mamy na myśli także te internetowe) i marnować pieniądze na poszczególne przesyłki czy denerwować się niesumiennym kurierem.

Ale możesz też odwiedzić defasion.pl i kupić wszystko za jednym razem. Bez stresu, straty pieniędzy i oszczędzając sporo czasu. Dodatkowo możesz też sięgnąć po atrakcyjne dodatki oraz ciekawe akcesoria, które ożywią Twój strój. Wybór jest ogromny, a proponowane wzory czy kolory odpowiadają najnowszym trendom. Ponadto możesz dodatkowo zorientować się w najmodniejszych trendach i zainspirowana nimi stworzyć własny niepowtarzalny look.

Pamiętaj, że prawdziwa moda nie polega na kopiowaniu tego, co zobaczysz na wybiegu czy w kolorowym piśmie. W prawdziwej modzie chodzi o inspirację, zabawę i stawianie na takie kreacje, które najlepiej Cię określą.

Reasumując –  jeśli do tej pory wydawało Ci się, że garderoba idealna nie istnieje, byłaś w błędzie. Sprawdź teraz czy w Twojej szafie przypadkiem, nie znajdziesz jakiegoś jej elementu. Jeśli tak jest, to koniecznie uzupełnij swoje odzieżowe braki zakupami w defashion.pl – a przy okazji poprawisz sobie humor.

About author

Share

Twoi ulubieni modowi blogerzy i światowe marki w jednym miejscu. Moda, styl, trendy, inspiracje zakupowe - DeFashion.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *